Процесор AMD Ryzen 9 5900X
Блок AMD Ryzen 9 5900X має 12 ядер i 24 потоки, готовий працювати при максимальному навантаженнi в iграх i спецiалiзованих додатках. Кеш-пам'ять цього процесора має в цiлому 70 Мб, а базова тактова частота ядра становить 3,70 ГГц, яка може досягати 4,80 ГГц в режимi Turbo. Однак потужнiсть пристрою можна збiльшити завдяки розблокованiй можливостi розгону. Настав час величезної потужностi, що пiдтримується iнновацiйною архiтектурою Zen 3.
Вiдчуйте потужнiсть процесора AMD Ryzen 9 5900X
Коли на рахунку FPS, немає часу на напiвмiри, тому ми протестували AMD Ryzen 9 5900X спецiально для вас на тестовiй платформi з чiпом GeForce RTX 3090. Подивiться, скiльки FPS в середньому отримує цей процесор в iграх (Full HD роздiльна здатнiсть, налаштування ультрадеталiзацiї) i яку оцiнку вiн досяг у тестi CineBench R20 MC, тестi на стиснення 7-Zip i вiзуалiзацiї Corona.
бiльше = краще
бiльше = краще
бiльше = краще,
бiльше = краще
менше = краще
менше = краще,
Покращений 7-нм техпроцес
Ryzen 9 5900X забезпечує бiльшу стабiльнiсть роботи та кращу енергоефективнiсть. Вiн був виготовлений в 7-нм лiтографiї в удосконаленому виробничому процесi, що дозволило збiльшити можливостi ЦП при збереженнi низького енергоспоживання. Процесор Ryzen 9 5900X має TDP 105 Вт.
iнновацiйна архiтектура AMD Zen 3
Процесор Ryzen 9 5900X побудований на новiй архiтектурi Zen 3 на основi вдосконаленого 7-нм технологiчного процесу. Це дозволило суттєво покращити спiввiдношення ККД до енергоспоживання, таким чином дозволивши створити бiльш енергоефективну конфiгурацiю при збереженнi високої продуктивностi. Крiм того, використання загальної пам'ятi L3 для всiх ядер дозволило спiлкуватися мiж ними без затримок.